Bang&Olufsen Beoplay Portal
Відео 24Фото 29 |
Bang&Olufsen Beoplay Portal |
|
Бездротові накладні ігрові навушники преміум-класу від визнаного виробника Hi-Fi та Hi-End аудіоапаратури, датської компанії Bang&Olufsen. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, здатний задовольняти найвищі вимоги в частині дизайну, функціональності та якості звучання. Навушники підтримують технологію активного шумоподавлення (ANC), швидкий доступ до ігрових функцій, забезпечують надійний зв'язок для мобільних ігор та віртуальний об'ємний звук Dolby Atmos для захоплюючого геймплею на Xbox та інших сумісних платформах.
Пружне оголов'я та комфортні амбушюри забезпечують оптимальний рівень притиску, що не викликає неприємних відчуттів при тривалому використанні. Навушники Bang&Olufsen Beoplay Portal обладнані покращеним аудіотрактом та високоякісними динамічними драйверами діаметром 40 мм, які здатні відтворювати широкий частотний та динамічний діапазон для чудового звучання. Підійдуть не тільки для ігор, а й для відтворення будь-яких музичних композицій різних жанрів, прослуховування аудіокниг і подкастів. Для передачі цифрового аудіосигналу використовується інтерфейс Bluetooth 5.1 та кодек aptX Adaptive. Завдяки вбудованому мікрофону можуть виконувати функції бездротової гарнітури. Підтримують режим акустичної прозорості та одночасну роботу з кількома пристроями за технологією Multipoint.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bang&Olufsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bang&Olufsen.
Купити Bang&Olufsen Beoplay Portal
Усі ціни 25 →Навушники з мікрофоном Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy | 17 999 грн. |
Bang & Olufsen Beoplay Portal PC PS Grey Mist 5705260089998 | 16 999 грн. |
Навушники з мікрофоном Bang & Olufsen Beoplay Portal Grey Mist | 12 600 грн. |
Навушники Bang & Olufsen BEOPLAY Portal PC PS Grey Mist (5705260089998) | 15 510 грн. |
Навушники Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy | 10 783 грн. |