Рація Baofeng UV-5R 8W
Відео 12Фото 2 |
Baofeng UV-5R 8W |
|
Залежно від модифікації може бути 2 або 3 рівня потужності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng UV-5R 8W
Усі ціни 20 →Рація Baofeng UV-5R8W black | 1 290 грн. |
Портативна рація Baofeng UV-5R 8W | 1 560 грн. |
Професійна портативна рація Baofeng UV-5R 8 Вт | 1 486 грн. |
Baofeng UV-5R8W Black STH0023399 | 1 049 грн. |
Рація Baofeng UV-5R 8W Посилена кевларова гарнітура | 1 299 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →