Рація Baofeng BF-1909
Відео 1Фото 6 |
Baofeng BF-1909 |
|
Заряджається від Type-C. Гарнітура у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng BF-1909
Усі ціни 15 →Рация Baofeng BF-1909 (10W, UHF, 400-470MHz, 16 каналов, АКБ) 159-1043 | 2 414 грн. |
Рація Baofeng BF-1909 10W (ГРР00000617) | 2 414 грн. |
Портативна рація Baofeng BF-1909 10W | 2 317 грн. |
Портативная рация Baofeng BF-1909 10 Вт BF-1909 10W | 1 996 грн. |
Професійна радіостанція Baofeng BF-1909 10Вт 10w | 1 985 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →