Вантажна шина Barum BS49 445/65 R22.5 169K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BS49 445/65 R22.5 169K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BS49 445/65 R22.5 169K
Усі ціни 11 →Barum BS49 (універсальна) 445/65 R22.5 169K | 28 209 грн. |
Barum BS 49 (универсальная) (445/65R22.5 169K) | 28 084 грн. |
Грузовые шины Barum BS49 (универсальная) 445/65 R22.5 169K 1000385466 | 27 490 грн. |
Barum BS49 (универсальная) 445/65 R22.5 169K | 27 482 грн. |
Шини Barum BS49 (универсальная) 445/65 R22,5 169K | 25 766 грн. |
ще 6 пропозицій