Вантажна шина Barum BF200 R 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BF200 R 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BF200 R 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 15 →Barum BF200 R (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 10 261 грн. |
Barum BF 200R (рулевая) (225/75R17.5 129M) | 9 410 грн. |
Barum BF200R (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 12PR "3PMSF" | 8 700 грн. |
BARUM BF 200R (рульова) 225/75R17.5 129/127M | 8 968 грн. |
Грузовые шины Barum BF200 R (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 1001753717 | 9 078 грн. |
ще 10 пропозицій