Літня шина Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 105 T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 32 →Шина Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T | 3 623 грн. |
Barum Vanis 2 205/65 R16C 107/105T | 3 805 грн. |
Barum Vanis 2 205/65 R16C 107/105T | 3 830 грн. |
Barum Vanis 2 205/65 R16C 107/105T | 3 604 грн. |
Barum Vanis 2 (205/65R16C 107T) | 3 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T
Ціни на Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Barum Vanis 2 205/65 R16C 105T | від 3 815 грн. | 1 пропозиція | ||
Barum Vanis 2 205/65 R16C 107T | від 3 550 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →