Літня шина Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H
Усі ціни 33 →Шина Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H | 3 795 грн. |
Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H | 3 950 грн. |
Barum BRAVURIS 4X4 235/60 R16 100H (9069121588) | 5 450 грн. |
Barum Bravuris 4x4 235/60 R16 100H | 4 259 грн. |
Barum Bravuris 4x4 (235/60R16 100H) | 3 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 1 1 4 |
Користуюсь даною гумою 215/65/16 вже 3 сезони. Якщо відмінсувати зиму (зимова Барум Поляріс) наїздивши на ній близько 50000 км. Так їжджу чимало, по Україні (Київ,Черкаси, Житомир, Хмельницький, Львів іт.д.) За всіма характеристиками з 5 бальної оцінки - тверда 4. До цього їздив на премію гумі та аналогічній інших виробників, тому є з чим порівняти. Переваги: м'яка, добре ковтає невеликі ями та нерівності, багато разів потраплявши біля ями і навіть на великій швидкості, думавши колесам п...ць – приємно здивувала і витримала, бордюри також витримую головне не зловживати. Зношування протектора середнє. Після 10000 км зношується швидше. На сухому покритті гальмує добре. Бездоріжжя на 5. У цьому році змінюватиму на нову мабуть теж Барум. Невеликі недоліки: шум, дрібне каміння постійно в ламелях на різких поворотах тримає але прокачування трішки відчувається (керую кросовером)і як на мій погляд трішки впливає на розхід палива +, м'яка, добре ковтає невеликі ями та нерівності, багато разів потрапляв у ями витримує, бордюрі також витримує. Зношування протектора середнє.На сухому покритті гальмує добре. Бездоріжжя на 5. Ціна. шум, дрібне каміння постійно в ламелях на різких поворотах тримає але прокачування трішки відчувається (керую кросовером)і як на мій погляд трішки впливає на розхід палива +, користуюся Barum Bravuris 4X4 245/70 R16 107H більше року |
Для аккуратной размеренной езды самое то! Откатал 5 сезонов, все было в пределах нормы. Ездил и зимой и в межсезонье. Правда в основном катался зимой в южных областях Украины, зимы в основном малоснежные, самое то для не шипованной резины. При аккуратной езде можно ездить и зимой) С балансировкой проблем не было, не шумит, не бьет. Спилил за 5 сезонов шины почти до основания. Нигде нет ни шишек, ни порывов. Попадал в ямы, резина выдержала. Может мне повезло?) Цена. Износостойкость. Шум в пределах нормы, на хорошем асфальте совсем не шумит. Нигде ничего не выдуло. Еще бы пару сезонов послужила...) користуюся Barum Bravuris 4x4 215/65 R16 98H більше року |
Показано 2 з 8 відгуків
ще 6 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →