Зарядний пристрій BASEUS GaN5 30W
Фото 20 |
BASEUS GaN5 30W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS GaN5 30W
Усі ціни 23 →Зарядний пристрій Baseus OS-Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 30W Blue (CCGN0 | 549 грн. |
Зарядний пристрій Baseus USB-C Wall Charger GaN5 1C 30W Blue (CCGN070603) | 569 грн. |
Зарядное устройство Baseus USB-C Wall Charger GaN5 1C 30W Blue (CCGN070603 | 557 грн. |
Зарядний пристрій Baseus GaN5 FC mini 1C 30W (CCGN070502) білий | 799 грн. |
Зар.пр. 220V Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 30W CCGN070502 White | 649 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →