Зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro Powerstrip 65W (PSZM000901)
Фото 7 |
BASEUS GaN3 Pro Powerstrip 65W |
|
Оснащене розеткою 2000 W, 16 A.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS GaN3 Pro Powerstrip 65W
Усі ціни 15 →Зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Powerstrip AC+2U+2C 65W EU Black | 1 999 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Powerstrip 65W + Cable | 1 679 грн. |
Мережевий фільтр Baseus GaN3 Pro Desktop Powerstrip 65W Black (PSZM000901) | 2 172 грн. |
Сетевой фильтр Baseus GaN3 Pro Desktop Powerstrip 65W Black (PSZM000901) | 2 172 грн. |
Зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Powerstrip AC+2U+2C 65W EU Black | 1 359 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →