Зарядний пристрій BASEUS Simple Mini3 Magnetic Wireless Charger 15W
Відео 1Фото 27 |
BASEUS Simple Mini3 Magnetic Wireless Charger 15W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Simple Mini3 Magnetic Wireless Charger 15W
Усі ціни 19 →Зарядний пристрій Baseus Wireless Charger MagSafe Simple Mini3 Magnetic 15 | 723 грн. |
Зарядное устройство Baseus Wireless Charger MagSafe Simple Mini3 Magnetic | 713 грн. |
Wireless charger Baseus Simple Mini 3 Magnetic 15W (CCJJ040012) Silver CCJ | 793 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini3 Magnetic Wireless Charge | 899 грн. |
Baseus Simple Mini3 Magnetic Wireless Charger 15W Purple (CCJJ040205) 4254 | 996 грн. |
Зарядний пристрій BASEUS Simple Mini3 Magnetic Wireless Charger 15W підходить для різноманітних мобільних пристроїв, але особливо ефективно працює з iPhone (від 12-го до 15-го покоління включно).
Інтегровані магніти
Модель особливо пристосована для використання з пристроями Apple, що підкреслюється наявністю кріомагнітних модулів, які точно збігаються з магнітним кільцем MagSafe на задній стороні корпусу смартфонів Apple. Магніти притягують телефон, забезпечують його правильне положення та покращують процес зарядки.
Параметри потужності
З iPhone пристрій забезпечує вихідну потужність 7.5 Вт, а для інших гаджетів із бездротовою зарядкою потужність може досягати до 15 Вт. Вибір оптимальної потужності здійснюється за допомогою інтелектуального керуючого модуля, який також захищає пристрій від короткого замикання, перегріву, перезарядки та глибокого розряду.
Продумана ергономіка
BASEUS Simple Mini3 Magnetic Wireless Charger 15W оснащений LED-індикацією та незнімним кабелем живлення, який підключається до адаптера Power Delivery потужністю 20 Вт. У комплектацію входить тільки зарядний пристрій, адаптер живлення купується окремо. Зарядний пристрій можна використовувати як у горизонтальному положенні, так і закріпленим на задній стороні смартфона, що дозволяє користуватися телефоном у процесі заряджання.