Зарядний пристрій BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W
Відео 1Фото 3 |
BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W |
|
Надійний брендовий мережний зарядний пристрій з підвищеною вихідною потужністю та двома вихідними роз'ємами (USB-C + USB A), які можуть паралельно заряджати два смартфони або інші гаджети. Важливою особливістю цієї моделі стала повноцінна підтримка найпопулярніших технологій прискореної зарядки: Quick Charge 2.0/3.0, Power Delivery 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Pump Express, Huawei FastCharge/SuperCharge Protocol.
Завдяки цій особливості зарядний пристрій BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W може всього за 30 хв зарядити на 50% батарею Apple iPhone 12, а повна зарядка iPad Pro 2021 займе не більше 2 год. Завдяки використанню фірмової технології Super Si виробнику вдалося зменшити розміри, при цьому гарантовано забезпечивши швидку та надійну роботу адаптера за високих температур. Термостійкий матеріал дозволяє теплу, що виділяється, швидко розсіюватися із зовнішньої поверхні, підтримуючи нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Компактний корпус виготовлений із вогнетривкого полікарбонату. Невеликі розміри та скромна вага 68 г адаптеру дозволяють поміщатися у маленькій кишені чи сумці, тому його можна без проблем взяти з собою у подорож чи відрядження. Коректно працює зі смартфонами всіх виробників, що заряджаються від USB-порту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Super Si Pro Quick Charger C+U 30W
Усі ціни 53 →Зарядное устройство Baseus Wall Charger USB+USB-C Super Si Pro 30W Black ( | 636 грн. |
Зарядка швидка USB Type-C 30Вт Baseus Super Si Pro CCSUPP-E02 | 685 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB+USB-C Super Si Pro 30W Black (CC | 649 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Super Si ProC+U 30W (CCSUPP-E01) чорний | 699 грн. |
Зарядное устройство Baseus Super si Pro Quick Charge 1USB/1Type-C, 30W/3A, | 590 грн. |