Powerbank BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Відео 7Фото 4 |
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 6000 мАгод10000 мАгод |
|
Компактний повербанк у корпусі з розмірами 97x64x15 мм і вагою всього лише 140 г, що зберігає оптимальний запас енергії для комфортного повсякденного використання. Відмінна риса моделі - наявність на спинці зони для бездротової зарядки гаджетів потужністю до 15 Вт. Причому не рядовий, а із вбудованою магнітною каблучкою MagSafe, яка застосовується в сучасних смартфонах від Apple (починаючи з iPhone 12 і новіше).
Фізичний зарядний роз'єм в конструкції повербанка - це один-єдиний USB type C з вихідною потужністю 20 Вт (за протоколом Poweer Delivery) і вхідною потужністю трохи менше (18 Вт). Літій-полімерна батарея всередині BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 видає на підключені гаджети до 3500 мАгод реальної накопиченої ємності. Умовний iPhone можна зарядити від Powerbank-акумулятора один повноцінний раз, Android-апарату продовжується термін автономної роботи. Безпечну зарядку девайсів гарантує система багаторівневого захисту, що дозволяє уникнути багатьох серйозних проблем під час експлуатації повербанку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Усі ціни 10 →Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Bracket Mini 6000mAh 20W Black (PPCX0 | 1 319 грн. |
Зовнішній MagSafe акумулятор Baseus Power Bank 6000mAh 20W (PPCX020001) Bl | 1 299 грн. |
Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W White (PPCX020002) STH0016 | 1 499 грн. |
Повербанк Baseus MagSafe 6000 mAh PPCXW06 Чорний PPCX020001 | 1 489 грн. |
Портативный аккумулятор Baseus Magnetic Wireless Charging 20W 6000mAh blac | 1 283 грн. |
Модификації BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000
Ціни на BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Magnetic Wireless 20W 6000 | від 1 283 грн. | 10 пропозицій | ||
BASEUS Magnetic Wireless 20W 10000 | від 1 412 грн. | 3 пропозиції |