Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000
Відео 8Фото 8 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 |
|
Виконаний в алюмінієвому корпусі павербанк марки BASEUS - це літій-полімерна батарея на 10 000 мАгод, що представляє середній ціновий сегмент. Модель примітна підтримкою не тільки швидких протоколів зарядки, але і великого струму, що досягає 5 А.як наслідок, через порти USB A можливе живлення підключених пристроїв на потужності в 22.5 Вт. Крім цього є ще і працює як на» вихід«, так і на» вхід " USB-C.
а його робоча потужність може досягати 18 Вт. А ось живити powerbank акумулятор BASEUS Adaman Metal Digital Display 10000 можна через Type-C, порт microUSB або Apple Lightning. Робоча ємність батареї становить 6 300 мАгод. Цього буде достатньо, щоб повністю зарядити один раз планшет Apple iPad mini 2019, Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 32GB або буквально будь — який смартфон актуального модельного ряду (а, наприклад, iPhone 12 або 11-навіть двічі). Підтримується і одночасна зарядка декількох пристроїв, але при цьому робочі параметри все ж просідають (до 15 Вт). З інших особливостей моделі варто виділити наявність інформаційного екрану на корпусі і присутність чохла для перенесення в комплекті поставки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000
Усі ціни 16 →ЗовнАКБ Baseus Adaman 10000mAh 22.5W(+USB/Type-C)(PPAD070001)чорний | 799 грн. |
Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge 10000 mAh 22.5W | 726 грн. |
Универсальная мобильная батарея Baseus Adaman Metal Digital Display 22.5W | 866 грн. |
Baseus Adaman Metal Digital 10000mAh 22.5W (PPAD000001) Black PPAD000001 | 1 142 грн. |
Baseus Adaman Metal Digital Display 10000mAh 22.5W (2021 Editon) Black Ove | 779 грн. |
0 0 2 4 |
Гарний павербанк. Якісна збірка. Заряд тримає дуже гарно. Ємність відповідає заявненій.М ожливість заряджати два пристрої одночасно дуже класна опція. Недоліків не помітив. Ємність, надійність. не виявлено not_now_d: користуюся BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 більше року |
Обожнюю цей бренд. Я дуже ним насолод. Часто використовую у повсякденні. Особливо вдячний за екранчик, який показує струм та напругу) Якість збірки також на висоті, витримує падіння. Важливо! можна заряджати навушники.
Єдине, довго заряджається. Якість, можна заряджати навушники, екран німа Лев Кравчук: користуюся BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 більше року |
Повербанк виконує всі функції, вказані виробником.
Дуже здивувала швидка зарядка. У мене блок живлення від телефону 33w тут 22.5w. І все ж таки до 80% телефон заряджає швидкою зарядкою, а потім звичайна. Мені його вистачає на 3-4 зарядки смартфону. Повна зарядка павербанку 6:00. Місяць не користувався і зарядом 100%. Швидка зарядка, колір та матеріал корпусу, індекатор заряду, довго тримає заряд на сонці погано видно індекатор заряду Aleksandr Shibaev: користуюся BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 кілька місяців |
Модификації BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000
Ціни на BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | від 698 грн. | 16 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | від 849 грн. | 14 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 | від 849 грн. | 43 пропозиції | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | від 1 149 грн. | 9 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | від 1 161 грн. | 1 пропозиція | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | від 1 899 грн. | 5 пропозицій |