Powerbank BASEUS MagPro Magnetic Bracket 20W 5000
Відео 1Фото 12 |
BASEUS MagPro Magnetic Bracket 20W 5000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS MagPro Magnetic Bracket 20W 5000
Усі ціни 9 →Зовнішній акумулятор Baseus MagPro Magnetic Bracket 5000mAh 20W White (P10 | 1 489 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus PowerBank MagPro Magnetic Bracket 5000mAh 20W | 1 299 грн. |
Зовнішній акумулятор з підставкою та MagSafe BASEUS MagPro Magnetic 20W 50 | 1 399 грн. |
Baseus MagPro Magnetic Bracket Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Blue (P1 | 1 099 грн. |
Baseus MagPro Magnetic Bracket Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Blue (P1 | 1 326 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди