Дроворуб Bass Polska BP-4755
Фото 4 |
Bass Polska BP-4755 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bass Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bass Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bass Polska BP-4755
Электрический дровокол Bass Polska 12 т BP-4755 | 38 030 грн. |
Дровокол електричний Bass Polska BP-4755 12 тонн | 38 030 грн. |
Электрический дровокол Bass Polska 12 т BP-4755 | 38 030 грн. |
Дровокол гідравлічний Bass Polska BP-4755 12 тонн | 42 100 грн. |
Дровокол електричний Bass Polska BP-4755 12 тонн | 38 030 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →