Електрогенератор Bass Polska BP-5040
Відео 4Фото 8 |
Bass Polska BP-5040 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Бензиновий генератор, що має номінальну потужність 2.8 кВт, з розетками для обслуговування споживачів, що працюють на однофазному (230 В, 16 А) та трифазному (400 В, 32 А) струмі. Також має клеми для живлення приладів, що потребують постійного струму з напругою 12 В, або заряджання автомобільних акумуляторів. Генератор Bass Polska BP-5040 оснащений 210-кубовим двигуном (потужність 7 л.с.) з ручним запуском та витратою палива на рівні 2.3 л/год. Електрика виробляється синхронним альтернатором з мідними обмотками та автоматичним регулятором напруги (AVR).
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bass Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bass Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bass Polska BP-5040
Усі ціни 8 →Генератор бензиновий трифазний Bass Polska 5040 3.5 кВт 220V/380V ВР-5040 | 7 505 грн. |
Генератор бензиновий трифазний Bass Polska ВР-5040 3.5 кВт 220V/380V | 7 980 грн. |
Бензиновий генератор Bass Polska BP-5040 | 7 999 грн. |
Генератор бензиновий трифазний Bass Polska 5040 3.5 кВт 220V/380V | 7 505 грн. |
Бензиновий генератор Bass Polska BP-5040 1.2 кВт/220V - 3.5 кВт/380V | 7 505 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bass Polska BP-5040
Ціни на Bass Polska BP-5040 |
---|---|---|---|---|
Bass Polska BP-5040 | від 7 505 грн. | 8 пропозицій | ||
Bass Polska BP-5041 | від 8 994 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →