Електрогенератор Bass Polska BP-5041
Відео 4Фото 12 |
Bass Polska BP-5041 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bass Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bass Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bass Polska BP-5041
Усі ціни 10 →Генератор бензиновий трифазний з електростартером Bass Polska 5041 3.5 кВт | 8 994 грн. |
Генератор бензиновий трифазний з електростартером Bass Polska ВР-5041 3.5 | 9 560 грн. |
Генератор бензиновий трифазний з електростартером Bass Polska 5041 3.5 кВт | 8 994 грн. |
BASS POLSKA BP-5041 | 15 160 грн. |
BASS POLSKA BP-5041 | 15 539 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bass Polska BP-5041
Ціни на Bass Polska BP-5041 |
---|---|---|---|---|
Bass Polska BP-5040 | від 7 505 грн. | 8 пропозицій | ||
Bass Polska BP-5041 | від 8 994 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →