Газовий котел BAXI LUNA Duo-tec E 24 24 кВт (A7720025)
BAXI LUNA Duo-tec E 24 24 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 180 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 35 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики LUNA Duo-tec E 24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAXI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAXI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAXI LUNA Duo-tec E 24 24 кВт
Усі ціни 8 →Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 24 | 45 500 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 24 | 43 900 грн. |
Двоконтурний газовий котел Baxi Luna Duo-Tec Е 24 A7720025 | 45 400 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 24 | 45 500 грн. |
Baxi Baxi Luna Duo-Tec E 24 A7720025 | 52 514 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації BAXI LUNA Duo-tec E 24
Ціни на BAXI LUNA Duo-tec E 24 |
---|---|---|---|---|
BAXI LUNA Duo-tec E 24 24 кВт | від 43 900 грн. | 8 пропозицій | ||
BAXI LUNA Duo-tec E 28 28 кВт | від 47 200 грн. | 8 пропозицій | ||
BAXI LUNA Duo-tec E 33 33 кВт | від 51 900 грн. | 7 пропозицій | ||
BAXI LUNA Duo-tec E 40 40 кВт | від 53 492 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →