Вентилятор be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack (BL077)
Фото 6 |
be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack
Усі ціни 10 →Be Quiet! Light Wings 120 PWM High-Speed Triple-Pack (BL077) BL077 | 2 749 грн. |
Вентилятор для корпусу Be quiet! Light Wings 120mm PWM High-Speed 3 pack ( | 2 992 грн. |
Вентилятор be quiet! Light Wings 120mm PWM High-Speed 3 pack (BL077) BL077 | 2 972 грн. |
Вентилятор для корпусу Be Quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-P | 2 749 грн. |
Набір вентиляторів be quiet! Light Wings 120 мм PWM High-Speed Triple-Pack | 2 749 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack
Ціни на be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack |
---|---|---|---|---|
be quiet! Light Wings White 120 PWM high-speed Triple-Pack | від 2 649 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed Triple-Pack | від 2 749 грн. | 10 пропозицій | ||
be quiet! Light Wings White 140 PWM high-speed Triple-Pack | від 2 849 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Light Wings 140 PWM high-speed Triple-Pack | від 2 949 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →