Морозильний лар Interlux IL-0200CF 200 л
Фото 7 |
Interlux IL-0200CF 2022 рік |
|
Морозильна скринька з гарною місткістю та високою потужністю охолодження. Це 200-л модель із однією загальною камерою зберігання. У низькотемпературній зоні передбачено знімний лоток. Агрегат дозволить заморожувати по 12 кг свіжини на день! Температура охолодження може досягати –18 °C. При відсутності електромережі та завжди закритій кришці холод зберігатиметься протягом 30 годин. Модель використовує ручну систему розморожування.
Для зручності чищення сховища в днищі є зливний отвір, прикритий заглушкою. Морозильна скриня Interlux IL-0200CF демонструє економічну витрату електроенергії, що відповідає класу енергоефективності А+. У рік агрегат потребує близько 213 кВтг. Ця модель здатна безпечно та ефективно працювати у різних кліматичних зонах: SN, N, ST. Цей морозильник готовий до будь-яких примх погоди, хоч до літньої спеки, хоч зимового холоду. Панель налаштування винесена на фасадну кришку вниз. Блок управління забезпечений термостатичним регулятором та світлодіодною індикацією. На дверній стулці передбачена зручна та надійна ручка. Шум холодильного контуру не перевищує 42 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Купити Interlux IL-0200CF 200 л
Усі ціни 21 →INTERLUX IL-0200CF | 7 716 грн. |
Морозильна скриня INTERLUX IL-0200CF | 7 723 грн. |
Interlux IL-0200CF | 7 397 грн. |
Морозильна скриня Interlux IL-0200CF | 7 980 грн. |
INTERLUX IL-0200CF | 7 677 грн. |
Модификації Interlux IL-0200CF
Ціни на Interlux IL-0200CF |
---|---|---|---|---|
Interlux IL-0150CF 150 л | від 6 568 грн. | 14 пропозицій | ||
Interlux IL-0200CF 200 л | від 7 397 грн. | 21 пропозиція | ||
Interlux IL-0255CF 255 л | від 8 394 грн. | 24 пропозиції | ||
Interlux IL-0300CF 300 л | від 9 844 грн. | 4 пропозиції |