Морозильний лар Grunhelm CFGW-200 200 л
Фото 8 |
Grunhelm GCFW-200 |
|
Компактна морозильна скриня з гарною потужністю заморожування (до 11 кг/добу) та робочою камерою середньої місткості - 200 л. Невеликі розміри пристрою дозволять органічно вмістити модель навіть на лоджії або в коморі. Камера заморозки оснащується кошиком для зручного доступу до продуктів, що найчастіше використовуються. Час автономного охолодження сягає 30 год! Агрегат зможе надійно та безпечно функціонувати у різних кліматичних зонах: SN, N, ST та T.
Техніка легко адаптується до будь-яких погодних умов. Морозильна скриня Grunhelm GCFW-200 добре пристосована для ручного чищення. В основі корпусу є заглушка, через яку легко зливати талу воду та миючий розчин. Дверцята забезпечені надійною вбудованою рукояткою. Температура робочої камери легко налаштовується за допомогою електронно-механічного термостата з поворотним регулятором. Корпус морозильника виготовлений із міцного та надійного пластику, який легко миється. Контур охолодження працює на основі одинарного компресора. Силовий агрегат шумить не гучніше 42 дБ. Клас енергоспоживання відповідає рівню А+. Морозильна шафа має вагу в межах 31 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm CFGW-200 200 л
Усі ціни 31 →GRUNHELM GCFW-200 | 7 132 грн. |
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-200 | 8 399 грн. |
GRUNHELM GCFW-200 | 7 810 грн. |
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-200 | 7 089 грн. |
GRUNHELM GCFW-200 | 7 096 грн. |
Модификації Grunhelm CFGW-200
Ціни на Grunhelm CFGW-200 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm CFM-100 99 л | від 4 838 грн. | 14 пропозицій | ||
Grunhelm CFM-150 142 л | від 5 939 грн. | 8 пропозицій | ||
Grunhelm CFGW-200 200 л | від 6 799 грн. | 31 пропозиція | ||
Grunhelm CFM-250 249 л | від 10 545 грн. | 2 пропозиції | ||
Grunhelm CFGW-251 251 л | від 8 699 грн. | 22 пропозиції | ||
Grunhelm CFM-300 290 л | від 12 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Grunhelm CFGW-300 300 л | від 9 799 грн. | 17 пропозицій |