Похідний ніж BENCHMADE Claymore 9070BK-1
Відео 10Фото 11 |
BENCHMADE Claymore 9070BK-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Claymore 9070BK-1
Усі ціни 11 →Benchmade Claymore (9070BK-1) olive | 13 120 грн. |
Карманный нож Benchmade Claymore олива 9070BK-1 | 13 120 грн. |
Нож Benchmade Claymore Olive (9070BK-1) 9070BK-1 | 11 795 грн. |
Ніж Benchmade Claymore Olive (9070BK-1) 9070BK-1 | 13 120 грн. |
Нож Benchmade Claymore Auto, олива 9070BK-1 | 13 120 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →