Мисливський ніж BENCHMADE Saddle Mountain Skinner 15002-1
Відео 1Фото 10 |
BENCHMADE Saddle Mountain Skinner 15002-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Saddle Mountain Skinner 15002-1
Усі ціни 17 →Benchmade Saddle Mountain Skinner (15002-1) | 12 997 грн. |
Нож охотничий Benchmade Saddle Mountain Skinner richlite 15002-1 | 12 997 грн. |
Нож Benchmade Saddle Mountain Skinner G10 + Richlite (15002-1) 15002-1 | 12 343 грн. |
Ніж Benchmade Saddle Mountain Skinner G10 + Richlite (15002-1) 15002-1 | 12 997 грн. |
Benchmade Ніж Benchmade Saddle Mountain Skinner G10 + Richlite (15002-1) 1 | 12 997 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →