Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   BenQ

ЖК панель BenQ SL5504 55 " (9H.S3LTB.DE2)

Фото - Монітор BenQ SL5504 55 "
Фото 8
BenQ SL5504 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR
Роз'єми:2xHDMI v2.0, LAN
8 ГБ оперативної пам'яті; 64 ГБ постійної пам'яті.
Всі характеристики
Характеристики SL5504
Колір
ТипРК-панель
Діагональ55 "
Смарт-платформаAndroid / v13 /
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність3840x2160 (16:9)
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.32 мм
Час відгуку (GtG)8 мс
Яскравість500 кд/м²
Статична контрастність1 200:1
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (NTSC)72 % / CIE 1976 /
Колірне охоплення (sRGB)99 % / CIE 1976 /
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відео2xHDMI v2.0
USB-A хаб2x2.0
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
COM-порт (RS-232)
Функції та можливості
Функції та можливостісертификація Pantone
Портретний режим
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x12 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x400 мм
Споживана потужність82 Вт
пульт ДК
Габарити (ШхВхТ)1237x710x56 мм
Вага14.7 кг
Офіційний сайтbenq.eu
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
9H.S3LTB.DE2

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити BenQ SL5504 55 "

Усі ціни 9 →

BenQ Монітор BenQ SL5504 Black (9H.S3LTB.DE2) 55

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
53 399 грн.

BENQ SL5504 BLACK 9H.S3LTB.DE2

55" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 13.0, EDLA, Pantone Validated, 2xHDM
Notebooker.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
53 566 грн.

BENQ 55" 16:9 ips рк дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/ 7, ос Андроід 13.0, edla, Pantone Validated, 2xHDM sl5504 black

55" 16:9 IPS РК дісплей, 3840х2160, 500 кд/м2, 24/7, ОС Андроід 13.0, EDLA, Pantone Validated, 2xHDM - Країна виробництва... ще: China - Модель: SL5504 BLACK - Код виробника: 9H.S3LTB.DE2 - Гарантія (міс): 36 - Вендор: BENQ - УКТЗЕД: 8528529190 - EAN: 4718755095658 - Діагональ екрану: 50 - 59,99 - Діагональ, дюйми: 54,6 - Максимальна роздільна здатність: 3840х2160 - Статичний контраст: 1200:1 - Час відгуку, мс: 8 - Можливість інсталяції: Немає - Технологія
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
55 701 грн.

Інформаційний дисплей BenQ SL5504 (9H.S3LTB.DE2) SL5504 (9H.S3LTB.DE2)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
55 800 грн.

Інформаційна панель BenQ 55" SL5504 (9H.S3LTB.DE2) Black 9H.S3LTB.DE2

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
52 285 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на BenQ SL5504 55 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації BenQ SL5504

Ціни на BenQ SL5504
BenQ SL4304 43 "від 39 380 грн.10 пропозицій
BenQ SL5504 55 "від 50 062 грн.9 пропозицій
BenQ SL7504 75 "від 84 613 грн.7 пропозицій
BenQ SL8604 86 "від 112 077 грн.9 пропозицій