Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   BenQ

Монітор BenQ MA320U 31.5 " (9H.LMXLB.QBE)

Фото - Монітор BenQ MA320U 31.5 "
Відео 6Фото 6
BenQ MA320U 31.5 "
27 "31.5 "
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:550 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • 2xHDMI v2.0
Позиціонується як монітор для MacBook. Кольори відкалібровані для відповідності зображення один одному. Синхронізація керування.
Всі характеристики
Характеристики MA320U
Колір
Типмонітор
Діагональ31.5 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаматове
Роздільна здатність3840x2160 (16:9)
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.18 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість550 кд/м² / 600 кд/м² пікова HDR /
Статична контрастність1 300:1
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Колірне охоплення (DCI P3)97 %
Підтримка HDRDisplayHDR 600
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відео2xHDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб2x5Gbps
USB-C хаб1x5Gbps
Швидка зарядка / 15 Вт USB-C /
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор освітленості
Flicker-Free
Портретний режим
Поворот екрана / +- 15° /
Регулювання висоти / 115 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x3 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність45 Вт / 250 Вт максимальна /
Габарити (ШхВхТ)715x609x220 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)715x424x83 мм
Вага9.1 кг
Вага без підставки6.1 кг
Офіційний сайтbenq.eu
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Маркування виробника
9H.LMXLB.QBE

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BenQ 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BenQ.

Купити BenQ MA320U 31.5 "

Усі ціни 12 →

Монітор BenQ 31.5` MA320U (9H.LMXLB.QBE)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
28 799 грн.

Монітор BenQ MA320U (9H.LMXLB.QBE)

Монітор BenQ MA320U (9H.LMXLB.QBE) — це високоякісний дисплей із роздільною здатністю 4K Ultra HD, що ідеально підходить для... щероботи та розваг. Діагональ 31.5 дюйма в поєднанні з IPS-екраном забезпечує широкі кути огляду до 178°, яскравість до 550 кд/м² та насиченість кольорів завдяки підтримці 97% гами DCI-P3 і 1.07 мільярда кольорів. Це дозволяє отримати реалістичне зображення та чудову деталізацію. Технології HDR підсилюють контраст і яскравість, роблячи кожну сцену яскравою та живою. Монітор обладнаний стерео динаміками, USB-хабом для легкого підключення пристроїв та можливістю регулювання висоти і нахилу для максимального комфорту під час тривалої роботи. Висока яскравість (600 cd/m²) і низький час відгуку (5 ms) забезпечують плавність руху та чіткість зображення. Завдяки підтримці стандартів енергозбереження, цей пристрій є ефективним та надійним у використанні. Підключення через HDMI і DisplayPort дозволяє легко інтегрувати монітор у будь-який робочий простір. Відповідає сертифікатам TUV та ENERGY STAR, що гарантує високі стандарти безпеки та енергоефективності.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
32 881 грн.

Монітор BenQ MA320U (9H.LMXLB.QBE) MA320U (9H.LMXLB.QBE)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
31 653 грн.

Монітор BENQ MA320U Silver (9H.LMXLB.QBE)

ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
29 566 грн.

Монітор BenQ MA320U 32" 4K IPS 60 Гц 5 мс для MacBook 9H.LMXLB.QBE

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
32 327 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на BenQ MA320U 31.5 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації BenQ MA320U

Ціни на BenQ MA320U
BenQ MA270U 27 "від 24 246 грн.47 пропозицій
BenQ MA320U 31.5 "від 28 799 грн.14 пропозицій
Відеоогляди