Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   BenQ

Монітор BenQ PD3205U 31.5 " чорний (9H.LKGLA.TBE)

Фото - Монітор BenQ PD3205U 31.5 "  чорний
Відео 15Фото 8
BenQ PD3205U 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики PD3205U
Колір
Типдля графіки та дизайну
Діагональ31.5 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність3840x2160 (16:9)
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.18 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб3x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіKVM-перемикач
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
AMD FreeSync
сертификація CalMAN
сертификація Pantone
Портретний режим
Поворот екрана
Регулювання висоти
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2.5 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Габарити (ШхВхТ)715x479x257 мм
Вага9.4 кг
Офіційний сайтbenq.eu
Дата додавання на E-Katalogчервень 2022
Маркування виробника
9H.LKGLA.TBE

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BenQ 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BenQ.

Купити BenQ PD3205U 31.5 " чорний

Усі ціни 11 →

Монітор BenQ 31.5` PD3205U (9H.LKGLA.TBE)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
29 419 грн.

РК монітор Benq PD3205U (9H.LKGLA.TBE) 9H.LKGLA.TBE

Особливості продуктуОсновні даніЕкран:32 " / 80 см / 16:9; IPS LEDСенсорний екраннемаєВигнутий екран:немає3D технологія:немає... щеЗображенняРоздільна здатність3840 x 2160Частота оновлення60 ГцСпіввідношення статичної / динамічної контрастності:1000 :1 /Яскравість екрану250 кд/м2Час відгуку матриці:5 мсРозмір плями0.311 ммКут огляду по вертикалі / горизонталі:178 градусів / 178 градусівКількість відображуваних кольорів:1.07 млрдТехнологія HDR (розширений динамічний діапазон):такЗахист очей:Зменшення мерехтіння - Flicker Free; фільтр синього світла - Low Blue Light; антивідблискова панельРоз'ємиРоз'ємиDisplayPort x 1; HDMI 2.0 x 1; USB 3.2 x 3; USB 3.1 Type C (з DisplayPort) x 1Інформація про використанняТВ-тюнер:немаєПульт дистанційного керування / мікрофон:немає / немаєДинаміки2 х 2.5 ВтНастінне кріпленнятак / стандарт VESA 100x100 ммДодаткова інформація:Режим CAD/CAM; режим анімації; технологія AMD® FreeSync; EYE CARE; KVM-перемикач.Фізичні характеристикиКолір корпусучорнийРозміри з підставкою (Ш х В х Г):715 x 479 - 589 x 257 ммВага9.4 кгПоворотний екран (півот):такРегулювання повороту:такРегулювання висоти (по висоті):такРегулювання кута нахилу (нахил):такЕнергоефективністьКлас енергоспоживання SDR:FЕнергоспоживання SDR:30 кВт-год/1000годКлас енергоспоживання HDR:GЕнергоспоживання HDR:45 кВт-год/1000годЕнергоспоживання (режим очікування):0,5 WДіагональ екрану:32 " / 80 смРоздільна здатність3840 x 2160Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
32 643 грн.

Монітор BenQ PD3205U

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
30 386 грн.

Монітор BENQ PD3205U Dark Grey (9H.LKGLA.TBE)

ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
29 566 грн.

Монітор BenQ PD3205U 32" 4K IPS 60 Гц 5 мс 9H.LKGLA.TBE

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
30 999 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на BenQ PD3205U 31.5 " чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди