Монітор BenQ SW270C 27 " чорний
Відео 5Фото 9 |
Професійний 27-дюймовий монітор з екраном 2к-дозволу (2560х1440), поліпшеною передачею кольору, багатофункціональною повноповоротною підставкою, вбудованим кардридером і хабом USB 3.0 з підтримкою швидкої зарядки Power Delivery (до 60 Вт). Відрізняється точною передачею кольору і якісної заводської калібруванням, яка дозволяє використовувати його для професійної роботи з растровою і векторною графікою.
Має сертифікати Calman Verified і Pantone, що гарантують, що настройка передачі кольору відповідає високому професійному рівню. Позиціонується як багатоцільовий монітор для графічних робочих станцій і домашніх ПК, використовуваних для створення різного цифрового контенту. В основі конструкції монітора BenQ SW270C лежить високоякісна IPS-матриця з розрядністю кольору 10 біт/канал, яка здатна достовірно відображати більше 1 млрд.кольорів і колірних відтінків.
Завдяки високій роздільній здатності вона забезпечує значну деталізацію 109 ppi і створює рівну картинку без пікселізації, кристалічного ефекту і «драбинок» на похилих лініях. Гідна максимальна яскравість і широкі кути огляду (178°) дають можливість професійно працювати з відео. Швидкий відгук матриці (5 мс GtG) забезпечує чіткість виведення динамічного руху. Легко підключається як до PC, так і до ноутбуків/системних блоків Apple Mac.
Купити BenQ SW270C 27 " чорний
Усі ціни 24 →Монітор 27" BENQ SW270C (9H.LHTLB.QBE/9H.LHTLB.QPE) | 41 409 грн. |
TFT 27" BenQ SW270C, IPS, QHD, 99 Adobe RGB, HDMIx2, DP, USB-C, USB хаб, C | 41 448 грн. |
Монитор BenQ SW270C | 41 391 грн. |
РК монітор BenQ SW270C Black (9H.LHTLB.QBE, 9H.LHTLB.QPE) | 41 018 грн. |
Монітор BenQ SW270C | 41 391 грн. |