Монітор BenQ SW271C 27 " чорний
Відео 19Фото 8 |
BenQ SW271C 27 " чорний
2021 рікSW (фотообробка)для графіки4KPower DeliveryHDRCalMANPantoneхаб USB 3.0хороший sRGBхороший AdobeRGB
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
4К. Широке охоплення колірного простору. Захисний козирок в комплекті. Хаб USB 3.0. Пульт-шайба для перемикання налаштувань.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити BenQ SW271C 27 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор BenQ SW271C Grey (9H.LJTLB.QBE) | 52 999 грн. |
BenQ Монітор 27 SW271C Grey (9H.LJTLB.QBE) 9H.LJTLB.QBE | 47 999 грн. |
РК монітор BenQ SW271C Grey (9H.LJTLB.QBE) | 63 999 грн. |
Монітор BenQ SW271C (9HLJTLBQBE) | 85 936 грн. |
BenQ SW271C (9HLJTLBQBE) | 83 840 грн. |
BenQ SW271C (9HLJTLBQBE) | 85 936 грн. |
BenQ SW271C (9HLJTLBQBE) | 88 032 грн. |
Відеоогляди