Сковорідка Benson BN-566 26 см
Benson BN-566 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-566 26 см
Сковорода з мармуровим покриттям Benson 26 см (BN-566) | 640 грн. |
Сковорода універсальна Benson BN-566 (26см) | 634 грн. |
Сковорода Benson BN-566 з антипригарним покриттям 26 x 5.2 см | 642 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 26 см. Benson BN-566 | 664 грн. |
Модификації Benson BN-566
Ціни на Benson BN-566 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-565 24 см | від 580 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-566 26 см | від 634 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-567 28 см | від 649 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →