Сковорідка Con Brio CB-2806 28 см
Con Brio CB-2806 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2806 28 см
Сковорода Con Brio Eco Granite Galaxy Line 28 см CB-2806 0018043 | 856 грн. |
Сковорода Con Brio CB-06 CB-2806 | 455 грн. |
Сковорода серії Galaxy line із антипригарним покриттям Eco Granite Con Bri | 699 грн. |
Модификації Con Brio CB-2806
Ціни на Con Brio CB-2806 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2006 20 см | від 315 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2406 24 см | від 353 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2806 28 см | від 455 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →