Сковорідка Benson BN-567 28 см
Benson BN-567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-567 28 см
Сковорода Benson BN-567 (28см) | 830 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 28 см. Benson BN-567 | 649 грн. |
Сковорода Benson BN-567 з антипригарним покриттям 28 x 5.2 см | 737 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 28 см. Benson BN-567 | 770 грн. |
Модификації Benson BN-567
Ціни на Benson BN-567 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-565 24 см | від 580 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-566 26 см | від 634 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-567 28 см | від 649 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →