Сковорідка Krauff 25-45-128 26 см
Фото 5 |
Krauff 25-45-128 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-128 26 см
Сковорода Krauff, 26см, 25-45-128 | 1 190 грн. |
Krauff 25-45-128 | 719 грн. |
Сковорода Krauff Fry Power 26 см (25-45-128) | 490 грн. |
Модификації Krauff 25-45-128
Ціни на Krauff 25-45-128 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-126 20 см | від 350 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauff 25-45-127 24 см | від 435 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff 25-45-128 26 см | від 490 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff 25-45-129 28 см | від 540 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →