Витяжка VDB Flat Glass 53
Фото 5 |
VDB Flat Glass 53 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Flat Glass 53
Усі ціни 10 →Витяжка VDB Flat Glass 53 Black | 13 684 грн. |
Витяжка вбудована VDB Flat Glass 53 Black | 13 691 грн. |
VDB Flat Glass 53 | 18 491 грн. |
VDB Flat Glass 53 | 18 942 грн. |
Витяжка VDB Flat Glass 53 White | 13 684 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →