Витяжка Falmec Gruppo Incasso Evo 50/800 нержавіюча сталь (CGIW50.E11P2#ZZZI491F)
Falmec Gruppo Incasso Evo 50/800 нержавіюча сталь |
|
Пульт ДУ не входить до комплекту.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Gruppo Incasso Evo 50/800 нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Falmec GRUPPO INCASSO EVO 50 P.E. | 16 990 грн. |
Falmec Falmec Design Gruppo Incasso Evo 50 Inox CGIW50.E11P2#ZZZI491F | 15 990 грн. |
Витяжка Falmec GRUPPO INCASSO Evo 50 P.E. | 13 590 грн. |
Вытяжка Falmec Gruppo Incasso Evo 50 P.E. (CGIW50.E11P2#ZZZI491F) | 14 661 грн. |
Витяжка Falmec Design Gruppo Incasso Evo 50 P.E | 13 496 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →