Кухарський набір Brabantia Tasty+ 123207
Фото 6 |
Brabantia Tasty+ 123207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Tasty+ 123207
Усі ціни 10 →Миска Brabantia Tasty+ 4 предмети (123207) | 2 090 грн. |
Миска Brabantia Tasty+ 4 предмета (123207) | 2 090 грн. |
Набор для выпечки Brabantia 3,2 л 123207 | 1 869 грн. |
Brabantia +кухонне приладдя 4 пр. 123207 +кухоннеприладдя4пр.123207 | 1 869 грн. |
Набір для випічки Brabantia Tasty+, 4 пр. зелений (123207) | 1 720 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →