Електрочайник Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий
Фото 14 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий
Електрочайник Berlinger Haus BH-9069 | 2 588 грн. |
Електрочайник Berlinger Haus BH-9069 | 2 578 грн. |
Электрочайник Berlinger Haus BH-9069 | 2 584 грн. |
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий | від 2 578 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 нержавіюча сталь | від 3 152 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 синій | від 2 911 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →