Точило для ножів Berlinger Haus Black Rose BH-7551
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-7551 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-7551
Усі ціни 6 →Точилка для ножей Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-7551) BH-7551 | 449 грн. |
Точилка для ножей Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-7551) BH-7551 | 449 грн. |
Точилка для ножів 20 см Berlinger Haus Чорно-коричневий (2000002670568) | 519 грн. |
Ручна точила для ножів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-7551) | 699 грн. |
Стругачка для ножів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-7551) | 449 грн. |
Стругачка для ножів 20 см Berlinger Haus Чорно-коричневий 000267272 | 522 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →