Каструля Berlinger Haus Black Rose BH-1642
Відео 1Фото 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1642 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1642
Усі ціни 6 →Berlinger Haus BH-1642-N | 1 524 грн. |
Каструля 4.1 л Black Rose Collection Berlinger Haus BH-1642-N | 1 671 грн. |
Каструля Berlinger Haus Black Rose Gold Collection 4.1 л 24 см BH-1642N | 1 526 грн. |
Каструля 4.1 л Black Rose Collection Berlinger Haus BH-1642-N | 1 825 грн. |
Каструля Berlinger Haus Black Rose Gold Collection 1642NBH | 1 608 грн. |
Каструля 4.1 л Black Rose Collection Berlinger Haus BH-1642-N | 2 232 грн. |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1642
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1642 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1641 | від 1 259 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1642 | від 1 524 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1931 | від 2 062 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →