Сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см
Сковорода Berlinger Haus Black Rose Gold Collection 24см BH-1634N | 723 грн. |
Сковорода 24см Berlinger Haus Black Rose Collection 1634NBH | 762 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Black Rose Collection 24 см BH-1634N | 714 грн. |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1634
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1634 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1633 20 см | від 637 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см | від 714 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →