Блендер Berlinger Haus Black Rose BH-9025 чорний
Фото 16 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9025 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-9025
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-9025 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Metallic Line BH-9281 бежевий | від 1 763 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9278 зелений | від 4 006 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9283 синій | від 3 702 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9025 чорний | від 3 891 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →