Каструля Berlinger Haus Black Rose BH-1641
Відео 1Фото 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1641 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1641
Усі ціни 12 →Каструля Berlinger Haus 2.5 л (BH-1641N) | 1 291 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 2.5 л (BH-1641N) | 1 259 грн. |
Каструля Berlinger Haus BLACK ROSE 2,5л (1641N-BH) | 1 302 грн. |
Berlinger Haus 1641N-BH | 1 256 грн. |
Berlinger Haus BH-1641-N | 1 757 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1641
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1641 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1641 | від 1 256 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1642 | від 1 524 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1931 | від 2 062 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →