Сковорідка для млинців Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 см
Berlinger Haus Black Rose BH-1639 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 см
Сковорода млинець Berlinger Haus Black Rose Collection 25 см з антипригарн | 950 грн. |
Сковорода для млинців Berlinger Haus Black Rose Gold Collection 25 см BH-1 | 659 грн. |
Сковорода для блина Berlinger Haus Black Rose Gold Collection 25 см 1639NB | 667 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →