Блендер Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 синій
Фото 10 |
Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 синій
Погружной блендер Berlinger Haus BH-9048 | 2 241 грн. |
Занурювальний блендер Berlinger Haus BH-9048 | 2 235 грн. |
Занурювальний блендер Berlinger Haus BH-9048 | 2 245 грн. |
Модификації Berlinger Haus Metallic Line BH-9048
Ціни на Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-9046 зелений | від 2 235 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 синій | від 2 235 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9047 червоний | від 2 235 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9044 чорний | від 2 533 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →