Набір ножів Berlinger Haus Black Royal BH-2424
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Royal BH-2424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-2424
Усі ціни 9 →Набір ножів із неіржавкої сталі Berlinger Haus (BH-2424) | 2 399 грн. |
Набор ножей из нержавеющей стали Berlinger Haus (BH-2424) BH-2424 | 2 039 грн. |
Набір ножів із неіржавкої сталі Berlinger Haus (BH-2424) | 2 256 грн. |
Набор ножей из нержавеющей стали Berlinger Haus Black Royal Collection (BH | 2 039 грн. |
Набір ножів з нержавіючої сталі Berlinger Haus BH-2424 | 2 214 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →