Набір ножів Berlinger Haus Aquamarine BH-2537
Відео 2Фото 17 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-2537 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-2537
Усі ціни 8 →Набір ножів з магнітною підставкою Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine | 999 грн. |
Набор ножей с магнитной подставкой Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine | 899 грн. |
Набір ножів з магнітною підставкою Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine | 936 грн. |
Набор ножей из 6 предметов Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition | 899 грн. |
Набір ножів 6 предметів Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition BH | 972 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →