Набір ножів Berlinger Haus Black Rose BH-2339
Фото 4 |
Berlinger Haus Black Rose BH-2339 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-2339
Усі ціни 8 →Набір ножів із 7 предметів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-2339) | 2 499 грн. |
Набор ножей из 7 предметов Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-2339) | 2 149 грн. |
Набір ножів із 7 предметів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-2339) | 2 352 грн. |
Набор ножей из 7 предметов Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-2339) | 2 149 грн. |
Набір ножів з 8 предметів Berlinger Haus BH-2339 | 2 059 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору ножів Berlinger Haus Black Rose BH-2339:
- Вбудована точилка
- Тримач для iPad
РекомендуємоПорівняти в таблиці →