Душовий піддон Besco Alex 80x80
Besco Alex 80x80 |
|
Піддон може продаватися без регульованих ніжок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Alex 80x80
Піддон півкруглий Besco Alex 80х80х4/16 см + ніжки (#BAA-80) BAA-80 | 4 275 грн. |
Піддон півкруглий BESCO ALEX 80х80х4/16 см + ноги (NAVARA22739) | 4 223 грн. |
Душовий піддон BESCO ALEX 80х80х4/16 (00000006581/5908239681593) | 4 275 грн. |
Душовий напівкруглий акриловий піддон ALEX 80х80х4 BESCO | 4 264 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →