Душовий піддон Besco Diper I 90x90
Фото 3 |
Besco Diper I 90x90 81x81 см90x90 см |
|
Акрил має товщину по борту 4-5 мм і з потовщенням по дну 8 мм. Дно має чотири ребра жорсткості. Додатково укріплено ДСП товщиною 16 мм, яка ховається під армуючим шаром. З внутрішньої сторони оброблений гелькоутом
Додатково може комплектуватися регульованими ніжками і панеллю. Гарантія від виробника — 10 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Diper I 90x90
Піддон півкруглий BESCO DIPER 90Х90Х24/35 з сидінням + ноги (NAVARA19061) | 4 859 грн. |
Піддон глибокий кутовий Diper I 90х90х24/35 | 6 090 грн. |
Душовий піддон BESCO DIPER 90х90х24/35 (00000006590/5908239681333) | 4 918 грн. |
Душовий напівкруглий акриловий піддон DIPER-1 90х90х25/35 BESCO з ніжками | 4 905 грн. |
Модификації Besco Diper I 90x90
Ціни на Besco Diper I 90x90 |
---|---|---|---|---|
Besco Diper I 80x80 | від 4 223 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Diper I 90x90 | від 4 859 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →