Змішувач Besco Varium BW-V-CH
Фото 3 |
Besco Varium BW-V-CH |
|
Аератор Neoperl (Швейцарія). Душовий шланг із захистом від скручування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Varium BW-V-CH
Усі ціни 7 →Підлоговий змішувач для ванни Besco Varium чорний матовий (BW-V-CZ) BW-V-C | 40 420 грн. |
Змішувач до ванни вільностоячий BESCO VARIUM хромований (5907483470441) | 32 876 грн. |
Besco Varium Czarny Mat (BWVCZ) | 23 520 грн. |
Besco Varium Czarny Mat (BWVCZ) | 24 108 грн. |
Besco Varium Czarny Mat (BWVCZ) | 24 696 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Besco Varium (BW-V-CH) BW-V-CH | 38 442 грн. |
Змішувач до ванни вільностоячий BESCO VARIUM чорний матовий (5907483470458 | 34 578 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →