Змішувач Besco Modern II BW-MII-CH
Фото 5 |
Besco Modern II BW-MII-CH |
|
Вбудований аератор Neoperl. Система проти скручування запобігає скручуванню душового шланга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern II BW-MII-CH
Усі ціни 8 →Підлоговий змішувач для ванни Besco Modern II чорний матовий (BW-MII-CZ) B | 38 722 грн. |
Змішувач до ванни вільностоячий BESCO MODERN ІІ хром (5908239689223) | 31 521 грн. |
Besco Modern II Chrom (BWMIICH) | 22 360 грн. |
Besco Modern II Chrom (BWMIICH) | 22 919 грн. |
Змішувач до ванни вільностоячий BESCO MODERN ІІ чорний матовий BW-MII-CZ | 35 117 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →